O nás Novinky Kočky Kocour Koťata Odchovy
Kastráti Kontakt Linky
 

O nás

Chovná stanice Britských koček
SIRVALL *CZ

Chovatelská stanice SIRVALL.CZ byla založena v roce 1996 v Praze. Jsme členy Svazu chovatelů koček Praha - západ a členy mezinárodní organizace FIFe.
V současné době se věnujeme chovu britských koček - v atraktivním zbarvení stříbřitá černě tečkovaná a černě mramorovaná. Nejsme velká stanice. Kočičky jsou milovanými členy naší rodiny, volně se pohybují po celém bytě. Chováme kočičky zdravé, typové a v neposlední řadě pohodové mazlíčky.

Britská kočka mě uchvátila nejen svým vzhledem plyšového medvídka, ale především svojí povahou: milá, přítulná, velmi inteligentní a učenlivá, ale v každém případě svá.
Všechna koťátka, která se našim kočičkám narodí předáme budoucím páníčkům plně očkovaná a odčervená pouze do výborných podmínek a zodpovědným majitelům. Noví majitelé obdrží pro koťátko uvítací balíček krmení Royal Canin.  Na koťátka bereme záznamy ( viz. kontakt ).
Naše kočičky jsou testovány FeLv, FIV, HCM, PKD a očkovány na FeLv. Krmíme superpremiovými krmivy zn. Royal Canin, Hill"s, Mastery. Z masových konzerv mají naše kočičky nejraději Felixe, Bozitu, Gimpet Shiny Cat, Miamor s mořskými plody, ale ze všeho nejvíce mají rády syrové hovězí, či kuřecí masíčko a file.

Na žádné naší fotografii nejsou kočičky dobarvované ani jinak upravované.
Fotogalerii našich kočiček nafotila profesionální fotografka Ing. arch. Kateřina Uhrová z ateliéru Fotokat, za což jí patří naše velké poděkování.


Naše kočky

sirvall3
sirvall4
sirvall6
sirvall5
sirvall8
sirvall1
sirvall2
sirvall9
sirvall7
 
© 2011-2018
www.sirvall.cz
Tvorba webstránok
  Dnes: 15
Celkem: 89993